הכל קורה במקום אחד...

את מערכת הניהול שלנו- Reg-In Tool פיתחנו במטרה לתת לכם את כל הכלים על מנת שההרשמה לאירוע שלכם תתנהל בצורה הכי ייעילה, מקצועית ומהנה. 

 

את מערכת לניהול הנרשמים שלנו אפשר לחלק ל-3 חלקים עיקריים. עד האירוע, תוך כדי האירוע ואחרי האירוע.

Reg-in registration tool- החלק הראשון, הוא הכלי שבאמצועותו נגדיר את הפרוייקט וזהו הלב הפועם של המערכת.

הכלי מאפשר לכם לייצר טפסי רישום מקוונים במקצועיות ,בקלות ובפשטות, לעקוב אחר קצב הנרשמים, להפיק דוחות ולבצע פילוח ע"פ כל קריטריון שתבחרו.

כמו כן, תוכלו לזהות כל נרשם ודרך המערכת לשגר אליו הודעות מייל ו SMS.

הכלי מאפשר לעצב, להגדיר ולהנפיק תגי שם עבור כל אחד מסוגי הנרשמים שלכם.

Reg-in on-site tool- החלק השני, תוך כדי האירוע.

ביום האירוע נשתמש בכלי לקליטת האורחים.

הכלי מאפשר הרשמה מהירה הן באמצעות עמדות רישום עצמיות והן באמצעות עמדות מאויישות. יש לנו פתרונות ייחודיים ואנחנו יודעים להעביר את תהליך הקליטה של האורחים בצורה מהירה וחכמה.

האורחים שלכם יבחינו מייד בנוכחותינו ואתם תראו כיצד התורים מתקצרים.

Reg-in Archive tool- החלק השלישי, אחרי האירוע.

כמה פעמים ניסיתם להיזכר היכן שמרתם את קובץ הנרשמים מהכנס שהיה בשנה שעברה? איך נראה התג בכנס הקודם? מהי התפלגות הנרשמים (נרשמו מראש\בכנס, חתך הכנסות וכו')?

מהיום כל הנתונים של הכנס שמורים וניתן לשחזרם ע"פ דרישה. 

מחשוב ענן הינה סביבה טכנולוגית חדשנית שמשנה את הדרך שבה אנחנו חושבים על מערכות מידע בארגונים. תוכנות ומערכות הפכו ממוצרי רכישה לשירות שניתן להשכיר (Software as Service). בהתאם לכך, תהליכי התפעול והתחזוקה התייעלו והפכו פשוטים יותר ללקוחות, מה שהוביל באופן טבעי לחסכון עלויות משמעותי. 

עד היום, חברות וארגונים היו מעבירים את המידע באופן ידני ממערכת הרישום המקדים למערכת בקרת הכניסה וזאת בשל סנכרון לקויי בין המערכות.

תצורה זאת הייתה מאלצת אל מארגני הכנס לסגור את הרישום המקדים בטרם עת וכך לאבד כמות לא מבוטלת של נרשמים. לא עוד! 

המערכת שלנו מביאה עימה מהפכה אמיתית בתחום הרישום בכך שהכל קורה במקום אחד וכל הכלים מחוברים לבסיס נתונים אחד משותף. 

המידע שלך נמצא במקום אחד ומאובטח ברמות הגבוהות ביותר.

 

למערכת הרישום שלנו יש כלי מיוחד לבניית והפקת תגי שם.

תג השם, יכיל גרפיקה או לוגו מסוגים שונים, בהתאם לבחירת הלקוח. לרוב, יכיל את שם הכנס ומעט פרטים על הכנס. החלק החשוב ביותר בתג הוא השם והחברה לה משתייך נושא התג. השם צריך להיות בולט ומרכזי בתג. חשוב לזכור מהי התכלית של תג השם ולהמנע מלהכניס גרפיקה בולטת ופרטים רבים שיסיטו את תשומת הלב מהדבר החשוב. על האדם שבוחן את תג השם של עמיתו להבחין במהרה בשם - לא נעים לבהות יותר מדי זמן בתג של מישהו ובכך להסגיר ששכחת את שמו.

יידוע שכנס בו המשתתפים עונדים תגים מייד מקבל שדרוג הן בתחושת היוקרה שלו והן במישור המקצועי. כשאורח עונד תג עם שמו,שלא באופן מודע, מאותת לסביבה: "אני פתוח להיכרות" והתחושה האינדיבידואלית הזו משפיעה על הסביבה כולה. מייד מבחינים שקשרים עסקיים נרקמים וגם ידע עובר בצורה חלקה יותר ופתוחה יותר בין משתתפי הכנס.

ברוב האירועים יהיו מספר סוגי נרשמים.

בעיקרם הם האורחים שלנו, הלקוחות שאנחנו רוצים שיפנו את זמנם ויבואו להשתתף באירוע שעמלנו וציפינו לו רבות. במקרים רבים, הנרשמים יחולקו לתתי קבוצות לדוגמא: אורחים, מרצים, מציגים, עובדים, הפקה וכד'. לכל אירוע יש את הכללים שלו ואנו יודעים לתת את המענה המתאים לכל סוג אירוע ולהבדיל בין סוגי הנרשמים בצורה יעילה ביותר.  הנרשמים יופיעו ברשימת האורחים ע"י מילוי טופס אינטרנטי עיי הנרשם או ע"י ייבוא רשימה חיצונית מאת מארגני האירוע. 

אנחנו נדע לתת לנרשמים שלכם את היחס המגיע להם ועוד טיפה! מתוך הבנה שהכל קורה למענם.

הפרוייקט הוא מכלול של כל השירותים שמערכת הרישום שלנו יודעת לתת. אין פרוייקט דומה למשנהו ולכל פרוייקט צרכים המאפיינים אותו. הפרוייקט מאופיין ע"י הלקוח על כל מרכיביו:

אירועים עסקיים, השקות, ועידות, כנסים, אירועי חברה, יחסי ציבור, קד"מ, ימי עיון, ירידים, תערוכת ועוד.

המערכת יודעת לטפל ולחייב נרשמים ע"פ רצונכם. החיוב יבוצע עפ"י פרמטרים שיותאמו ללקוח: תעריפונים שונים, הנחות, חיוב בעת ההרשמה או ביום האירוע או חיוב בדמי ביטול וכו'.